Remis na Okęciu

24 sierpnia, w trzeciej kolejce Ligi Okręgowej, RKS Okęcie podejmował na własnym stadionie Pogoń II Grodzisk Mazowiecki. Mecz na Radarowej rozpoczął się od przewagi drużyny gospodarzy, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce rywali. Pod koniec pierwszej połowy nieznaczną przewagę osiągnęli goście, jednak ich ataki nie przyniosły zmiany wyniku. Na przerwę oba zespoły schodziły bez zdobyczy bramkowej.

1 800 - Remis na Okęciu

Druga część meczu rozpoczęła się od przewagi drużyny RKS, czego efektem był gol Adriana Wierciocha w 52 minucie. Pogoń odpowiedziała w 55 minucie, gdy z rzutu karnego stan meczu wyrównał Mikołaj Czaplicki.

Pomimo optycznej przewagi „Lotników” więcej bramek kibice już nie zobaczyli i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Mecz mógł się podobać, pomimo panującego upału, oba zespoły stworzyły dobre widowisko. Najsłabszym aktorem całego spotkania był sędzia, który podjął wiele kontrowersyjnych decyzji, zwłaszcza na niekorzyść RKS Okęcie, czego najlepszym przykładem było niepodyktowanie rzutu karnego za zablokowanie przez gracza Pogoni ręką w polu karnym strzału piłkarza RKS Okęcie.